Metalac-Rad 1:2

Rad

Utakmica 30..kola Super lige Srbije odigrana je u Gornjem Milanovcu pred nekoliko stotina gledalaca. Metalac je poveo golom Bondarenka u 33. minutu. Dobra igra u prvom poluvremenu kao i šanse koje su se ukazake nisu iskorišćene pa se na poluvreme i otišlo pri rezultatu od 1:0 za Metalac. Posle neiskorišćenih prilika sledi kazna, u 61.minutu Ćulum postiže izjednačujući pogodak za Rad i od tog trenutka gosti i preuzimaju inicijativu na utakmici, a već u 69. minutu Milošev postiže vodeći gol za ekipu Rada za reyultat od 1:2 za Goste što se i ispostavilo da je krajnji rezultat ovog meča.

Metalac: Belić, Koraksić, Panić, Rovčanin, Krkotić, Bondarenko, Otašević, Mijić, Stojković, Čumić,Pavlović, klupa: Kostić, Veškovac, Dopuđ, Jovanović, Tomić, Simović, Nikodijević

Rad: Mirković, Ćulum, Đenić, Rodić, Pajović, Vico, Maraš. Dimitrijević, Bajnović,  Radivojević, Veselinović klupa: Ljubinković, Guzina, Filipović, Milošev, Mladenović, Bates, Petković

Ekipa „Metalca“ posle ovog kola nalazi se na 13. mestu tabele Super lige Srbije,a  utakmicu 31. kola u Subotici protiv „Spartaka“.